Przekąski

Samoobsługowe automaty z przekąskami to doskonały wybór do miejsc gdzie często przebywa wiele osób, w tym do poczekalni i bufetów. Zapewniają one pełną swobodę, gdyż nie zajmują wiele miejsca, a przekąskę można kupić dosłownie w kilka chwil.


Przedni panel, który w całości wykonany jest ze szkła, ukazuje jakie produkty są do wyboru. Automaty sprzedażowe są również wyposażone w dotykową klawiaturę oraz w ciekłokrystaliczny ekran, a ich powierzchnia jest całkowicie gładka.


Maszyny samosprzedające na Mazowszu umożliwiają szybką sprzedaż zimnych i ciepłych przekąsek, zarówno napojów, jak i chipsów, ciasteczek, czy paluszków. Są to najchętniej wybierane przekąski, zatem maszyny te stanowią dobrą, praktyczną inwestycję, a także są eleganckim dodatkiem do pomieszczenia.

Serwowanie napojów

Ice Coke ustawia, serwisuje oraz uzupełnia automaty vendingowe na terenie Mazowsza. Automaty serwują idealną kawę, która jest parzona systemem ciśnieniowym.Automaty do kawy Mazowieckie podają gorącą czekoladę, herbatę, a także zupę. Maszyny samosprzedające Mazowieckie to urządzenie, w którym kupisz przekąski, napoje oraz tabletki czy chusteczki. Oferowane zimne napoje to przede wszystkim coca-cola, pepsi, ice tea, woda bądź różne energy drinki. Wszystkie nasze automaty charakteryzują się eleganckim wyglądem oraz nowoczesną technologią serwowania produktów. Maszyny są łatwe w obsłudze, posiadają dotykowy panel, dzięki któremu obsługa jest szybka i solidna. Wynajmij automat do swojego miejsca pracy i ciesz się doskonałymi słodyczami.

Automaty samosprzedające Warszawa - automaty vendingowe Warszawa, mazowieckie