Galeria

Wszystkie automaty vendingowe oferowane przez firmę Ice Coke Service to urządzenia wykorzystujące nowoczesną technologię, które są niezwykle łatwe w obsłudze. Firma Ice Coke Service ustawia swoje automaty samosprzedające z sokami czy napojami gazowanymi oraz kawą, herbatą a także gorącą czekoladą, ale można w nich również kupić liczne słodkie i słone przekąski.


Maszyny samosprzedające na Mazowszu mogą być wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba - w biurach, szkołach i innych placówkach. Automaty mają ciekawy design, a ich przedni, szklany panel przyciąga uwagę, sprawiając, że pasują one do każdego pomieszczenia. Osoby, które korzystają z urządzeń vendingowych mają pewność, że kupią w nich wysokiej jakości, świeże produkty.


Zalety jakie posiadają automaty z serii Black Line to:

  • dotykowa klawiatura
  • szklany przedni panel
  • duży ekran
  • nie ma wystających części
  • podświetlone wnętrze

Automaty z przekąskami

Automat do napojów gorących to urządzenie, z którego korzysta bardzo dużo ludzi na całym świecie. Ice Coke posiada automaty do sprzedaży gorącej kawy, herbaty bądź czekolady, napojów zimnych oraz licznych przekąsek. Nasza firma zajmuje się ustawianiem, serwisowaniem oraz obsługą urządzeń, aby nasze maszyny zawsze spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Maszyny samosprzedające Mazowieckie są łatwe w obsłudze, nowoczesna technologia połączona z ciekawym wyglądem zapewnia wysoką jakość serwowanych produktów. Nasze produkty są zawsze smaczne i świeże. Serwowane artykuły to kanapki, paluszki, chipsy, soki w kartonikach, napoje gazowane a także liczne napoje gorące.